Peníze doputovaly k rodinám handicapovaných

Každá rodina tak obdržela v hotovosti částku 15.850,- korun a k tomu navíc volný poukaz na regenerační a odpočinkové procedury po dobu 2 měsíců v Orea Vital hotel Sklář Harrachov, dále dárkový balíček a malou kytičku

Z celého průběhu předávání výtěžku a dárků mám opravdu hřejivý pocit. Hlavně z radosti každé z obdarovaných rodin. Za to vše také patří poděkování všem sponzorům, bez jejichž štědrosti by tato úctyhodná částka nebyla možná. Celkově za dva ročníky jsme ve prospěch handicapovaných Harrachováků získali finančně i věcně sumu neuvěřitelného čtvrt milionu korun. V těchto aktivitách chceme pokračovat i do dalších let," říká organizátor akce Tomáš Vašíček, jenž se svým pořadatelským kolegou Tomášem Plocem postupně navštívil všechny obdarované.

Vasharrachov.cz 16.6.2013

Poděkování a podělení se o radost

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Tomáši Plocovi, doktoru Vašíčkovi, úžasným fotbalistům a dalším sportovcům, našemu Krakonošovi, Konvalinkovým, sponzorům a dalším skvělým lidem, kteří uspořádali a tak skvěle zajistili druhý ročník akce "Pomáháme fotbalem", při které mysleli hlavně na nás - postižené harrachovské spoluobčany. Počasí vyšlo neuvěřitelné; ještě dopoledne dost neutěšeně pršelo, ale v poledne vysvitlo sluníčko a celou akci doprovázelo svými paprsky.

Mám velkou radost, že se v Harrachově tolik lidí zajímá o život nás postižených a děkuji za sponzorský dar, který jsem z rukou pořadatelů převzala. Abych se o svou radost podělila, rozhodla jsem se třetinu daru věnovat lidem, postiženým povodněmi. Nakoupily jsme s mamkou desinfekční a čisticí prostředky, kýble, kejžáky, gumové rukavice, košťata, lopaty, deky a další potřebné věci. Tak z darovaných peněz jsem měla radost nejen já, ale další "postižení".

S úctou a díky Marie Harcubová

/home/k1/Plocha/33357377_904580499714028_4761552575734480896_n.jpg

Výtěžek v konečné výši 110 950,- korun z benefiční akce „Pomáháme fotbalem" uskutečněné na konci letošního května byl v sobotu 15. června 2013 jednotlivě rovným dílem předán šesti rodinám harrachovských handicapovaným občanům.

Níže jsou vyobrazeny všechny obdarované rodiny. Těmi jsou Zapletalíkovi, Kučerovi, Halamovi, Říhovi, Harcubovi, Nevěční a T. Kmochová.